Kojąca matczyna miłość

piątek, 27 listopada 2015
data:post.title
Witajcie;)Chciałabym pokazać Wam moją ostatnią rzeźbę. Do jej powstania zainspirowały mnie 60 urodziny mojej kochanej Mamy. To Mama otaczała mnie swoją miłością jako dziecko,pozwalała pielęgnować moją pasję i Mama jako pierwsza wierzyła w mój talent.To dzięki Niej i ja mogę swoim dzieciom ofiarowywać bezgraniczną miłość. Wierzę,że to poczucie miłości pozwala człowiekowi się rozwijać i być pięknym...

Ta figurka powstała z zimnej porcelany i jako,że mam do niej szczególny sentyment,postanowiłam otworzyć nową serię rzeźb o tematyce rodzicielskiej;) Czy chcielibyście zobaczyć kolejne rzeźby mamy z córeczką? A może macie jakieś uwagi,podpowiedzi,jakieś wizje? Chętnie je poznam;)
 Tutaj https://www.facebook.com/Elfeys-916706435028973/?ref=bookmarks można zobaczyć cały etap powstawania figurki;) Miłego weekendu;)
18 komentarzy

 1. Ojejku... jakie wzruszające :( Piękna figurka, aż się łezka kręci w oku :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna figurka ,pięknie pracujesz z tą porcelaną ,oddaje Ci się haha ,ups poddaje w całości .
  Kochana twórz kolejne rodzicielki ,bo ślicznie Ci wychodzą.
  Jak podpatrzę to może kidyś i ja coś podobnego wyczaruję ,choć podejrzewam ,że nie dam rady ..Oprócz kwiatków jakoś nic innego mi z porcelany nie wychodzi.
  Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za ciepłe słowa u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danusiu porcelana jest dla mnie jak nałóg;)oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu;) A Twoje kwiatuszki zachwycały mnie już dawno-jeszcze nie marzyłam wtedy o swoim blogu;) I kochana przy Twoich zdolnościach na pewno dałabyś radę ;)Pozdrawiam;)

   Usuń
 3. Już podziwiałam "krok po kroku" na FB, ale nie zaszkodzi tutaj też się pozachwycać :) Bo piękne przesłanie, piękna figurka i oczywiście piękna inspiracja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak pięknie się zrobiło , to takie wzruszające a przy tym cudowna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję;)również pozdrawiam;)

   Usuń
 6. WOW Martuś jesteś geniuszem zimnej porcelany :)
  Oczywiście że chcę oglądać więcej - rzeźba mnie rozczuliła - pełna miłości i zaufania
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agatko dziękuję za miłe słowa,ale do geniusza to mi jeszcze dużo brakuje;)aczkolwiek nie poprzestaję i wciąż się uczę pilnie mojej ukochanej zimnej porcelany;)Pozdrawiam Cię serdecznie;)

   Usuń
 7. Wspaniałe figurki:) Piękna kolorystyka i dopracowany każdy detal. A włosy są cudowne:) Twórz kolejne kompozycje, chętnie wpadnę pozachwycać się. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacja jak każda Twoja praca:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widziałam już poszczególne etapy na fb i naprawdę chylę czoła :) Całość po prostu rzuca na kolana! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie je tworzysz. Są idealne w każdym szczególe;)

  OdpowiedzUsuń